Word Dersleri Word Dersleri

Kaynaklar

Türkçe Kaynak Kitaplar

Microsoft Word 2010 Osman Gürkan

Microsoft Word 2010
Osman GÜRKAN

Word 2010, Microsoft Office 2010 paketi içerisinde yer alan kelime işlemci programıdır. Bu kitapta Word 2010 kelime işlemci programının ayrıntılarını bulacaksınız. Mümkün olduğu kadar en alt seviyedeki kullanıcıları da dikkate alarak kitabı oluşturmaya çalıştım. Bu kitap 7'den 70'e dokümanlar ile çalışan herkese hitap etmektedir. Çalışma ofislerinde rapor, tez, dilekçe, kitap, dergi vb. dokümanları hazırlayan herkesin etkin olarak Word 2010'u kullanması amaçlanmıştır. Milyonlarca insanın masasında yer alan bilgisayarlarında Word programı kurulu. Ancak halen çok sayıda kullanıcı Word programını bir daktilo gibi kullanmaktadır. Word size çok ama çok daha fazlasını sunar. Yeter ki biraz gayret edin ve fazlasını elde edebileceğinizi bilin.
Ziyaret et
Hızlı Office Mehmet Gülmez

Hızlı Office
Mehmet GÜLMEZ

Çağın getirmiş olduğu yenilikler, iş hayatı ve bireysel alandaki faaliyetlerin tamamını elektronik ortamda takip edilebilir ve yönetilebilir duruma gelmiştir. Bununla birlikte Microsoft Office uygulamaları bilinmesi gereken en önemli araçlar arasında yerini almış bulunmaktadır. Kitap ile Microsoft Word’ü etkin ve verimli bir biçimde kullanarak, etkileyici belgeler hazırlayabileceksiniz. Microsoft Excel ile hazırlanması zor olan tabloları hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilecek ve Excel fonksiyonlarını verimli bir şekilde kullanabileceksiniz. Microsoft PowerPoint ile kaliteli ve etkileyici sunumlar oluşturabilecek ve bu sunumları yönetmeyi öğreneceksiniz. Microsoft Access ile veritabanı ve veritabanı yönetimi hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Microsoft Outlook ile e-posta göndermeyi, almayı, yönetmeyi ve bunların yanı sıra takvimi etkili bir şekilde kullanmayı, not oluşturmayı ve kişileri yönetmeyi öğrenebileceksiniz.
Ziyaret et
Office 2016 Cenk İltir

Office 2016
Cenk İLTİR

Office 2016 kitabının amacı, dünyanın en popüler ofis verimlilik programı olan Office uygulamalarının en etkili şekilde öğrenilmesine ve bu uygulamalarla en verimli şekilde çalışılmasına yardımcı olmaktır. Bunun yanında yeni başlayan kullanıcıların başlangıç ve orta seviyeleri aşarak ileri düzeye kısa zamanda pratik olarak ulaşması amaçlanmaktadır. Bu amaçla kitapta konular adım adım detaylı olarak anlatılmakta, örnek ve denemelerle öğrenilebilecek ve Office uygulamalarında kolaylıkla uygulanabilecek şekilde ele alınmaktadır. Ayrıca konu ve örnekler, görsel ve işitsel olarak sunulan ekran görüntüsü videoları ile desteklenmektedir.
Ziyaret et
Microsoft Office 2016 Osman Gürkan

Microsoft Office 2016
Osman GÜRKAN

Günlük yaşantımızda ister amatör, isterse profesyonel bilgisayar kullanıcısı olalım mutlaka bir gün Office programlarından birine ihtiyaç duymaktayız. Bu kitapta Microsoft Office programlarının son versiyonu olan Office 2016 versiyonu anlatılmaktadır. Kitap geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Office programlarını yeni kullanmaya başlayanlardan, Office programlarının önceki versiyonlarını kullananlara kadar herkesin bir şey bulabileceği bir kitap. Kitapta mümkün olduğu kadar uygulama yapılmıştır. Acemilerin bölümleri sıra ile takip etmeleri yararlı olacaktır. Belli bir mesafe kat edenler bölümleri bağımsız olarak rahatlıkla kullanabilir.
Ziyaret et

Türkçe Kaynak Web Siteleri

videbu

videbu.com

Vidobu, Türkçe bilen tüm coğrafyanın ihtiyacı olan eğitimleri, alanında uzman eğitmenler ile sağlayan en iyi online video eğitim platformudur. Vidobu online video eğitim platformu, HD kalitesinde izlenen içeriğini sürekli güncel tutmayı, özgün hazırlanmış örnek dosyalar sayesinde kolay öğrenmeyi, alanında uzman eğitmenlerle çalışarak en iyi olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir. Microsoft Word öğrenmek için ihtiyacınız olan tüm video dersleri bu bölümde bulabilirsiniz. Microsoft Word ile ilgili tüm detayları uygulamalarla öğrenerek kendinizi geliştirin.
Ziyaret et
udemy

udemy.com

Udemy, dünyadaki herkesin neredeyse her konuda kursa katılabileceği veya kurs verebileceği çevrimiçi bir piyasadır. Kurslara istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Udemy'nin misyonu, herkesin her şeyi öğrenmesine yardımcı olmaktır. Sonsuz potansiyelinizi, gerek kariyer gelişimi gerek kişisel ilgi için olsun, kendi koşullarınız altında yerine getirebilmeniz için talep üzerine ve uygun fiyatlı kurslar sunuyoruz. Udemy kursları tamamen talep üzerinedir, yani ilginizi çeken ve kendinize uygun olan hızda öğrenebileceğiniz kurslara kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduğunuzda, ömür boyu erişime sahip olursunuz. Kurslar hiçbir zaman sona ermez. Bir kurstan memnun kalmazsanız kursu satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde tam geri ödeme talep edebilirsiniz.
Ziyaret et
youtube

Word Sıfırdan Eğitim Seti

Merhaba ben Haluk TATAR bu kanalda kişisel gelişim, genel kültür, yabancı dil eğitimi, web tasarımı, program eğitimleri gibi eğitimler paylaşıyorum. Bu eğitimlerin içerikleri İngilizce, Rusça, Almanca, Arapça, İspanyolca, Photoshop, After Effects, Premiere Pro, AutoCad, Word, Excel, PowerPoint ve 3000 üzeri videodan oluşmaktadır.
Ziyaret et
vidoport

Vidoport

İş dünyasının en çok kullanılan programlarından olan Microsoft Word konularını uzman eğitmenlerin anlatımıyla A'dan Z'ye Öğrenin. Word'de metin yazmaktan, seçim tekniklerine, Adres-Mektup Birleştirmek'ten Tablolar oluşturmaya kadar tüm konuları, adım adım ve kendi hızınızda öğrenin.
Ziyaret et

İngilizce Kaynak Kitaplar

microsoft word 2019 for dummies

Word 2019 For Dummies
Dan Gookin

Whether you've used older versions of this popular program or have never processed a single word, this hands-on guide gets you going with the latest version of Microsoft Word. In no time, you'll begin editing, formatting, proofing, and dressing up your Word documents like a pro. In this leading book about the world’s number one word processing application, Dan Gookin talks about using Microsoft Word in friendly, easy-to-follow terms. Focusing on the needs of the beginning Word user, it provides everything you need to know about Word―without any painful jargon.
Ziyaret et
microsoft word 2019 step by step

Word 2019 Step by Step
Joan Lambert

This is learning made easy. Get more done quickly with Microsoft Word 2019 and Word for Office 365. Jump in wherever you need answers--brisk lessons and informative screenshots show you exactly what to do, step by step. Create great-looking, well-organized documents to enhance communication. Use headings, bookmarks, and footnotes for more intuitive access to knowledge. Visualize information by using diagrams and charts
Ziyaret et
word for beginners

Word for Beginners
M.L. Humphrey

Microsoft Word is the go-to word processor in use today. From school papers to business reports, almost everyone will need to use it at some point in their life. And Word for Beginners provides the foundation you need to master Word. From basic navigation and how to input your text to formatting and printing, this guide covers everything you need to start using Word effectively.
Ziyaret et
office 2019 for seniors for dummies

Office 2019 For Dummies
Faithe Wempen

Just like using a computer for the first time, learning Microsoft Office applications can be confusing and intimidating at any age. Office 2019 For Seniors For Dummies helps seniors get up to speed quickly with clear-cut, easy-to-read-and-understand steps on how to get the most out of Microsoft Word, Excel, PowerPoint, and Outlook. The book assumes no prior information and starts with showing how to start each application, how to navigate the interface, dress up documents in Word, create spreadsheets in Excel, create a PowerPoint presentation, and use Outlook as an email client. You’ll also find templates for each application for letters, faxes, a budget grid in Excel, and more.
Ziyaret et

İngilizce Kaynak Web Siteleri

lynda

lynda.com

Lynda.com is a leading online learning platform that helps anyone learn business, software, technology and creative skills to achieve personal and professional goals. Through individual, corporate, academic and government subscriptions, members have access to the Lynda.com video library of engaging, top-quality courses taught by recognized industry experts. For 20 years, Lynda.com has helped students, leaders, IT and design pros, project managers—anyone in any role—develop software, creative, and business skills. Now part of Linkedin, Lynda.com serves more than 10,000 organizations. With tutorials in five languages, Lynda.com is a global platform for success.
Ziyaret et
udemy

udemy.com

Udemy is a global marketplace for learning and teaching online where students are mastering new skills and achieving their goals by learning from an extensive library of over 55,000 courses taught by expert instructors. Growing up in a small Turkish village with a one-room schoolhouse, our founder Eren Bali had limited educational opportunities, until his family got a computer. Fueled by his dreams to compete internationally in chess and mathematics, Eren used the internet to access learning resources and connect with people all over the world. With the help of these communities, he earned a silver medal in the International Math Olympiad.
Ziyaret et
youtube

Microsoft Word

EFor more than a decade, the GCFLearnFree.org program has helped millions around the world learn the essential skills they need to live and work in the 21st century. From Microsoft Office and email to reading, math, and more, GCFLearnFree.org offers tutorials in more than 190 topics, including more than 2,300 lessons as well as videos and interactives, completely free.
Ziyaret et
gcf global

gcfglobal.org

Online education isn’t new. We’ve been here for almost 20 years, and today we offer more tutorials than ever. When you access our self-paced courses, you know they’re up to date—and that they will be available later when you need to review. A program of Goodwill Community Foundation® and Goodwill Industries of Eastern North Carolina Inc.® (GIENC®), all GCFLearnFree.org® educational content is designed and produced in the GCF Global headquarters in Durham, N.C.
Ziyaret et