Word Dersleri Word Dersleri

Hakkımızda

İki aylık yoğun bir çalışmanın ürünü olan bu site Microsoft Office programlarının en önemli uygulamalarından biri olan Word'ü sıfırdan öğrenmek isteyenler ya da deneyimlerini geliştirmek isteyen tüm internet kullanıcıları için oluşturulmuş ve ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuştur.

Derslerde Microsoft 365 kullanılmakla birlikte konular Word 2019 temel alınarak hazırlanmıştır. Buna rağmen Word 2013 ve Word 2016 kullanıcıları da ders konularından faydalanabilmektedir.

Word Dersleri

Site iki farklı seviyede Word öğretimini amaçlamaktadır:

Düzeylere ait derslere menüden ya da sitenin en altında yer alan bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Her derste bol görsele başvurulmuş olup ders sonlarında ilgili ders konuları video ile tekrar edilmiştir. Ayrıca yine her ders sonundaki uygulamalar ile konuların pekiştirilmesi amaçlanmıştır. Bununla birlikte belirli derslerden sonra ara tekrarlar yapılarak o derslere kadar öğretilen konuların uygulamalı tekrarı yapılmıştır. Her düzeyin sonunda da yeterlilik açısından genel tekrar dersleri hazırlanmış ve ara tekrarlara benzer şekilde ilgili düzeyin genel bir tekrarı yapılmış, uygulamalı sorular ile kullanıcının bilgileri ölçülmüştür.

Kaynaklar sayfasında Word'le ilgili Türkçe ve yabancı kaynaklara ulaşabilirsiniz. İletişim sayfasından doğrudan bendeniz zinzinzibidi'ye özel mesaj gönderebilirsiniz. Site Haritası kısmında ise site ile ilgili tüm iç bağlantıları bulabilirsiniz.

Yorum İlkesi

Sitede yer alan yorumların sorumluluğu tamamen kullanıcılara ait olup Word Derslerine ait değildir. Reklam amaçlı her türlü yorumun silineceğini belirtmekle birlikte yapacağınız yorumlarda mümkün olduğunca düzgün Türkçe kullanılmasına, imlâ hatalarına ve anlatım bozukluklarına yer verilmemesine özen göstermenizi rica ederim.

Ders sayfalarındaki yorum alanlarında dersle ilgili anlamadığınız konuları sorabilir ya da dersle bağlantılı yapamadığınız her türlü Word dosyasını dış bağlantı vererek paylaşabilirsiniz.

Site hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi Konuk Defteri sayfasında yazabilirsiniz.

Hepinize Başarılar!

Güzel bir Word öğrenimi olması dileklerimle